Tell me, who are you, stranger

Autor: Nikola Oceláková | 11.9.2016 o 11:12 | (upravené 12.9.2016 o 8:40) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  268x

Prítomnosť je jediné,čo máme a čas si nemožno kúpiť. Viem to vo vnútri môjho srdca,  navždy bude navždy naše,.. aj keď sa budeme snažiť zabudnúť, láska si to zapamätá ... 

We don´t talk anymore like we used to...

Dokonalý, krásny, milý, pozorný, taký bol v tvojich očiach,.. keď si zistila, že už to nie je len kamarát, s ktorým tráviš letné večere pred bytovkou na lavičke a rozprávate sa o všemožnom. Stal sa tvojou prioritou, žiadny kamaráti, kamarátky, žiadne letné párty. Videla si jeho, všade. Tešila si sa na každý nový deň, písali ste si, a to veľa. Tešila si sa na každý nový večer, s ním,.. na nové nepoznané. Nepoznané s ním. Ten pocit keď sa jeho pery prvý raz dotkli tvojich, zimomriavky, ..už nebol len kamarát. Vedeli ste to obaja, a to nejaký ten čas.

Teraz. Ležím. Ako každý večer, za posledných 6 mesiacov, vedľa osoby, ktorú nepoznám. Osoba, vedľa ktorej kráčam ako jej tieň. Pozeraním do stropu, hľadám odpoveď kde sa stala chyba?! Stále nič, len ticho, žiadna odpoveď, nápovede. Kto je ten cudzinec vedľa mňa? Kde je ten, do ktorého som sa zamilovala. Prečo vyznania, milé slová, teplé pohladenie, ochranárske objatia, bozky, nahradila len ticho, prázdne slová, prázdne sľuby?! 
Kedy sa to stihlo všetko stať? 
Ležím tu a ty si mi otočený chrbtom. Je tu ticho, ako by sme tu ani neboli. Ešte pár mesiacov vzad si ma držal v náručí, ja som ti hovorila so smiechom, že tak neviem spať a ty si sa smial, že sa naučím. Teraz je to kde? Kde si ty? Kto si? Čo sme my? Sme ešte vôbec niečo? 

Strácam nádej. Strácam teba,..či už som stratila?! 
  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?